Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

KIM JESTEŚMY

Therm Instal to hurtownia i firma inżynierska w branży instalacji sanitarnych i techniki grzewczej. Therm-Instal specjalizuje się w sprzedaży hurtowej produktów z zakresu techniki grzewczej i sanitarnej. Oferujemy kompleksowe rozwiązania instalacji centralnego ogrzewania, kotłowni, sieci wodociągowych i kanalizacyjnych. Oferta handlowa obejmuje ponad 40 000 pozycji. Therm-Instal zaopatruje hurtownie, sklepy, firmy instalacyjne i budowlane.

W codziennej działalności najważniejsza jest dla nas profesjonalna obsługa Klienta, którą realizuje zespół specjalistów, doradców technicznych i handlowych. Dział Obsługi Inwestycji zajmuje się kompleksową realizacją zamówień i dostaw bezpośrednio na budowy, gdzie odbiorcami są firmy wykonujące instalacje sanitarne w obiektach przemysłowych, użyteczności publicznej oraz w budynkach mieszkalnych.

Dział Techniczny, oprócz codziennej obsługi naszych Klientów w zakresie doradztwa technicznego, prowadzi inwestycje w systemie „zaprojektuj i wybuduj”. Specjalizujemy się w kotłowniach parowych i wodnych dużych mocy. Serwis Therm Instal to siedem ekip serwisowych. Pracujemy zgodnie z zasadą: nasz Klient ma zapewniony nasz serwis. Od wielu lat, corocznie, organizujemy imprezy integrujące naszych Klientów. Były pikniki i bale dla Instalatorów, gościliśmy nawet 1400 osób. W 2018 roku, we wrześniu, odbyła się druga edycja Giełdy Branżowej w Hali Expo w Łodzi połączona z imprezą integracyjną dla naszych klientów „Therm-Instal Fest” na której gościliśmy ok. 500 instalatorów, firm wykonawczych i właścicieli sklepów branżowych.

W roku 2016 otworzyliśmy oddział w Kielcach, który w ciągu tych dwóch lat stał się istotną częścią naszej firmy. W marcu 2018 roku przystąpiliśmy do grupy INSTAL KONSORCJUM, z którą wiążemy duże nadzieje na dalszy dynamiczny rozwój firmy.

pixel