Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

PROGRAM PARTNERSKI IK

Hurtownia Therm-Instal działa w branży instalacji grzewczej i sanitarnej oferując rozwiązania dla sieci kanalizacyjnych, wodociągowych, kotłowni i centralnego ogrzewania. Urządzenia skomponowane w katalogu ofertowym Hurtowni opiewające na ponad 40 tys. pozycji, rozchwytywane są przed klientów indywidualnych i biznesowych.

Therm-Instal należy do Grupy Instal Konsorcjum, dzięki czemu ma dostęp do jeszcze większej gamy produktowej od najlepszych producentów na świecie. Decydując się na podjęcie współpracy z Therm-Instal, możesz liczyć na atrakcyjne benefity za zakup konkretnych produktów. Wszyscy Partnerzy naszej Hurtowni przystępując do programu Partnerskiego PIK, mogą zbierać punkty za zakup określonej grupy produktowej i wymieniać je na atrakcyjne nagrody!

Na co dokładnie możesz liczyć stając się członkiem Programu PIK?

  • Zebrane punkty wymienisz na moc atrakcyjnych nagród.
  • Zawsze możesz skorzystać z fachowego wsparcia technicznego.
  • Otrzymasz dostęp do ofert specjalnych i dodatkowych świadczeń dotyczących m.in. ubezpieczenia OC i telefonii komórkowej T-Mobile.
  • Skorzystasz z szerokiej gamy produktowej.
  • Weźmiesz udział w Giełdzie Towarowej organizowanej co dwa lata.
Nie zwlekaj więc i dołącz do Programu Partnerskiego IK! Rynek instalacyjny ma tylko jedną taką ofertę, przygotowaną specjalnie dla Ciebie! Wypełnij formularz kontaktowy i ciesz się dodatkowymi korzyściami!

pixel